Kurye | Motorlu Kurye

Kurye2006 yılında Careerplanner, sektöre hizmet veren toplam 134.000 haberci ve kuryeyi tahmin etti. 2006 - 2016 için neye benziyor? Kariyer Planlayıcısına göre, "Elektronik bilgi işleme teknolojilerinin yaygın kullanımı nedeniyle istihdam değişmeyecek." Bu gerçek olabilir, ama tüm gerçeği değil, tüm haberci kuryeler çalışanlardır.
Son tahminler, sektörün% 19'unun sahibi-işletmecileri ve bağımsız yükleniciler tarafından servis edildiğini tahmin etmektedir. Haberci ve kurye hizmetlerinin çoğunluğu, çalışanlar yerine sahip operatörlerine güvenmektedir. Birçok sahibi-işletmeci öncelikli olarak bir şirket ile çalışsa da, birden fazla şirkete hizmet vermeyi tercih edebilirler. Bu bağımsız yükleniciler araçlarına sahipler, kendi saatlerini programlıyorlar ve işlerini istedikleri gibi genişletiyorlar.
Motorlu KuryeMessenger şirketleri haftada 5 gün tam hizmet vermektedir. Sonuç olarak, haberci kuryeler, hafta boyunca kazanımlarını maksimize etmek için ellerinden geldiği kadar çalışmaktadır. Sektördeki teslimat fırsatları ile ilgilenen herkes birden fazla kurye servisini ziyaret etmelidir. Bir şirketin işe alım süreci, sağladıkları hizmetin kalibresinin göstergesidir. Kalite şirketleri, bağımsız bir yükleniciyi, sürekli bir çalışanı işe almakla aynı inceleme ile işe almayı tedavi eder. Görünüşünüz, tavrınız ve tavrınız önemli konulardır. Sonuçta, doğrudan servisin müşteri tabanı ile etkileşime gireceksin. Hiç kimse, kötü bir tutum veya profesyonel olmayan bir görünümle kuryeler işe almak istemiyor. Unutmayın: İyi bir ilk izlenim yaratmak için sadece bir şansınız var. En iyi haberci hizmetleri, sizinle çalışmak istemeden önce uyuşturucu testi ve arka plan kontrolü gerektirecektir. Yapmazlarsa, saygın bir hizmet olması muhtemel değildir.
KuryeAyrıca, posta şirketleri, Motorlu Taşıt Kaydınızın (MVR) bir kopyasını güvenli ve sorumlu bir sürücü olduğunuzu kanıtlamak için yasalarca gerekli kılmaktadır. MVR'nizi kontrol etmeyi ihmal eden bir şirketle asla çalışmayın; Şirketin güvenlik kaydı, tüm organizasyonu tehlikeye atabilir ve DOT standartlarına uyumsuzluğun giderilmesine yol açabilir.
Bir haberci veya kurye şirketini ararken dikkat edilmesi gereken diğer bir önemli nokta da birlikte çalışacağınız insanlar. Yönetici ve sevk ekibi ile görüşmeye gittiğinizde size nasıl davranıyorlar? Sana bir insan ya da bir numara gibi davranıyorlar mı? İyi kurye şirketleri, ortak hedeflere ulaşmak için çalışan iş ortakları olarak, sahip-işletmecilere saygılı davranacaktır. İyi kurulmuş mesajlaşma servislerinin, küçük 'anne ve pop' kuryelerinizden daha fazla finansal istikrarı olması muhtemeldir. Bu, ortaklaşa bir hizmet ararken başka önemli bir husustur. Ev ödevlerini yapmak isteyen zor işçiler için Messenger ve kurye fırsatları mevcuttur. Kendinizi ve hizmetlerinizi satmayı unutmayın. Kurye işinizi büyütmek istiyorsanız, size ihale edilen işi yapın ve daha fazla fırsatla ödüllendirileceksiniz.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Kurye | Motorlu Kurye”

Leave a Reply

Gravatar